امدادرسانی به ۴۵۰ نفر گرفتار شده در برف و کولاک در اردبیل

به گزارش ایسنا، «بهرام غیبی» با اعلام این خبر افزود: ۱۰۰ خانوار در محور «خلخال – اسالم» در برف و کولاک گرفتار شده بودند که نجاتگران هلال‌احمر به یاری آنها شتافتند.

وی با اشاره به نیروهای به کار گرفته شده در این عملیات تصریح کرد: دو تیم عملیاتی با ۸ نفر نجاتگر و با دو دستگاه خودروی آمبولانس در این عملیات امداد و نجات حضور داشتند.

غیبی با بیان این‌که چند سازمان همکار در منطقه عملیات حضور داشتند، اظهار کرد: پلیس راه و راهداری در این عملیات مشارکت داشته و عوامل جمعیت هلال احمر را تنها نگذاشتند.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل با بیان این‌که اطلاع‌رسانی به این جمعیت به صورت حضوری انجام شده بود، تصریح کرد: در این عملیات به ۲۰ نفر از افراد گرفتار شده در برف و کولاک، اسکان اضطراری داده شده است.

امدادرسانی به یک نفر حادثه‌دیده جاده‌ای

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان اردبیل با بیان این‌که طی ۲۴ ساعت گذشته به یک نفر حادثه‌دیده جاده‌ای امدادرسانی شده است، افزود: این فرد براثر واژگونی خودرو سنگین در کیلومتر ۱۰جاده «اردبیل – سرعین» دچار حادثه‌دیدگی شده بودند.

وی ادامه داد: در این حادثه فرد مصدوم به‌صورت سرپایی درمان شده است.

غیبی تصریح کرد: در این حادثه جمعیت هلال‌احمر استان اردبیل با به‌کارگیری یک تیم عملیاتی، ۳ نفر نجاتگر، یک دستگاه آمبولانس به یاری حادثه‌دیده شتافتند.

انتهای پیام

منبع : مشاهده این مطلب در سایت مرجع

این نوشته در اخبار فرهنگی و هنری ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.