بررسی معیارهای انتخاب شهردار آینده تهران در مجمع ۵۱ نفره

طیبه سیاوشی در گفت‌وگو با ایسنا، گفت: نشست شب گذشته مجمع نمایندگان تهران و اعضای شورای شهر جهت تبادل  مسائلی بود که منجر به استعفای شهردار سابق تهران شد و همچنین  درباره چالش‌ها و موانعی پیش‌روی شهرداری  تهران و شاخص‌های انتخاب شهردار جدید صحبت شد. این جلسه، جلسه بسیار خوبی بود که برای بیان  نظرات اعضا به صورت شفاف پیرامون حواشی استعفای نجفی بود، مسائلی در موافقت و مخالفت استعفای شهردار سابق مطرح شد که به نظر بنده طرح این مسائل، خوب بود.

نماینده مردم تهران در مجلس ادامه داد: اکثریت اعضای حاضر دراین باره صحبت کردند همچنین درباره مسائلی که برای دو طرف اهمیت داشت تبادل نظر شد و بر استفاده از ظرفیت ۵۱ عضو مجمع نمایندگان تهران و شورای شهر برای رفع مشکلات شهروندان تهرانی تاکید شد.

این عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با اشاره به شاخص‌های مطرح شده در این نشست برای انتخاب شهردار آینده تهران، گفت: در نشست شب گذشته روی ویژگی‌هایی چون ضد فساد بودن، شفاف بودن و توانمندی شهردار جدید برای ایستادگی در برابر مشکلات و چالش‌های پیش‌رو، پرهیز از سیاسی‌کاری و استفاده نشدن از جایگاه شهرداری برای رسیدن به صندلی ریاست جمهوری تاکید شد.

وی افزود: سرپرست شهرداری تهران نیز گزارش خوبی درباره چالش‌های مالی و چگونگی فائق آمدن بر این مشکلات به حاضران ارائه کرد.

انتهای پیام

منبع : مشاهده این مطلب در سایت مرجع

این نوشته در اخبار فرهنگی و هنری ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.