برنامه نمایندگان ایران در بازی های آسیایی۲۰۱۸ + جدول

به گزارش ایسنا، هجدهمین دوره بازی های آسیایی ۲۰۱۸ از ۲۷ مرداد تا ۱۱ شهریور در  جاکارتا و  پالمبانگ برگزار می شود. ایران در این دوره با کاروان بزرگی شرکت می کند و ۳۷۷ ورزشکار از ۲۹ فدراسیون و در ۴۲ رشته حضور دارند. 

در این دوره ۲۷۹ ورزشکار مرد و ۹۸ ورزشکار زن از ایران حضور دارند.

با وجود اینکه ۲۷ مرداد بازی ها رسما افتتاح می شوند اما رقابت رشته های تیمی، فوتبال، هندبال و بسکتبال چند روز زودتر آغاز می شود.

*برنامه نمایندگان ایران به شرح زیر است: (ساعت مسابقات به وقت ایران است).

چهارشنبه ۱۵ آگوست (۲۴ مرداد)

هندبال: ایران – مالزی ساعت ۹

فوتبال: ایران – عربستان ساعت ۱۴

جمعه ۱۷ آگوست(۲۶ مرداد)

هندبال: ایران – قطر  ساعت ۱۳:۳۰

فوتبال: ایران – کره شمالی ساعت ۱۴

*شنبه ۱۸آگوست (۲۷ مرداد) ساعت ۱۶:۳۰: مراسم افتتاحیه

*روز نخست : یکشنبه ۱۹ آگوست (۲۸ مرداد)

رشته

ساعت

تیراندازی:

مقدماتی و فینال ۱۰متر تفنگ بادی میکس

مقدماتی تراپ مردان و زنان

شروع از ۶:۳۰

فینال از ۱۰:۳۰

شنا:

۲۰۰متر آزاد، ۱۰۰متر کرال پشت و ۲۰۰متر پروانه

شروع از ۶:۳۰

فینال از ۱۵:۳۰

تنیس: دور اول انفرادی مردان و زنان

شروع از ۷:۳۰

تکواندو

مقدماتی و فینال تیمی و انفرادی مردان و زنان

شروع از ۶

یک چهارم نهایی، نیمه نهایی و فینال از ۱۱:۳۰

کشتی آزاد:

مقدماتی تا فینال اوزان۵۷،۶۵،۷۴،۸۶ و ۹۷ کیلوگرم

صبح از ۱۰:۳۰

عصر از ۱۶:۳۰

ووشو:

تالو مردان و زنان، مقدماتی ساندا مردان و زنان

صبح از۶:۳۰

عصر از ۱۷

 قایقرانی رویینگ

شروع از ۶:۳۰

شمشیربازی:

سابر انفرادی زنان و اپه انفرادی مردان

صبح از ۷

عصر از ۱۶

سپک تاکرا مقدماتی (team regu)

شروع از ۶:۳۰

کبدی: مرحله گروهی مردان و زنان

شروع از ۶:۳۰

سوارکاری

شروع از ۶:۳۰

والیبال ساحلی

شروع از ۷

*روز دوم:دوشنبه  ۲۰ آگوست(۲۹ مرداد)

رشته

ساعت

تیراندازی:مقدماتی و فینال  تفنگ ۱۰متر مردان و زنان،تراپ

شروع از۶

فینال از ۱۰:۳۰

شنا:

۸۰۰متر آزاد،۵۰متر کرال پشت،۲۰۰متر انفرادی ، ۲۰۰متر قورباغه، ۴در ۲۰۰متر آزاد

شروع از ۶:۳۰

عصر از ۱۶:۳۰

دوچرخه سواری کوهستان : ماده دانهیل

مقدماتی از ۶:۳۰

فینال از ۱۰:۳۰

تکواندو: اوزان ۵۳- زنان و ۸۰- مردان

صبح از ۷

ظهر از ۱۱:۳۰

تنیس: دور دوم انفرادی مردان و زنان و دور اول دوبل

شروع از ۷:۳۰

کشتی آزاد: وزن ۱۲۵ کیلوگرم

صبح از ۱۰:۳۰

عصر از ۱۶:۳۰

ووشو

شروع از۶:۳۰

قایقرانی رویینگ

شروع از   ۶:۳۰ تا ۰ ۱۴:۳

شمشیربازی

سابر انفرادی مردان

صبح از ۷

عصر از ۱۶

ژیمناستیک تیمی

صبح از ۷::۳۰:

عصر از ۱۵:۳۰

سپک تاکرا مرحله گروهی(team regu)

شروع از۶:۳۰

فوتبال: مرحله گروهی ایران – میانمار

شروع از ۱۴

پاراگلایدر

شروع از ۵:۳۰

کبدی مرحله گروهی

شروع از ۶:۳۰

سوارکاری

شروع از ۵:۳۰

هندبال: مرحله اصلی( انجام شش بازی)

ساعت بازی ها :۷،۹،۱۲،۱۴،۱۶ و ۱۸

والیبال ساحلی

شروع از ۷

*روز سوم: سه شنبه۲۱آگوست(۳۰مرداد) 

 رشته

ساعت

تیراندازی:

مقدماتی و فینال تفنگ ۵۰متر سه وضعیت و تپانچه بادی ۱۰مترمردان، میکس تراپ

شروع از ۶:۳۰

فینال از ۱۰:۳۰

شنا:

۵۰متر ازاد، ۲۰۰متر قورباغه و ۴۰۰متر آزاد

شروع از ۶:۳۰

بعد از ظهر از ۱۵:۳۰

تکواندو:

اوزان ۵۷- و ۴۹- زنان

شروع از۷

یک چهارم نهایی، نیمه نهایی و فینال از ۱۱:۳۰

تنیس: دور سوم انفرادی مردان و زنان و دور دوم دوبل

شروع از ۷:۳۰

کشتی فرنگی:اوزان ۶۰و ۶۷ کیلوگرم

شروع از ۱۰:۳۰

عصر از ۱۶:۳۰

ووشو

شروع از ۶:۳۰

قایقرانی رویینگ

شروع از ۶:۳۰ تا ۱۴:۳۰

سپک تاکرا

شروع از ۶:۳۰

تیروکمان:ریکرو مردان و زنان

صبح از ۵:۳۰

ظهر از ۱۱:۱۵

بسکتبال  سه نفره  زنان  و مردان

شروع از ۱۲:۴۰

دوچرخه سواری کوهستان: ماده کراس کانتری

زنان از ۶:۳۰

مردان از ۱۰:۳۰

پاراگلایدر

شروع از ۵:۳۰

کبدی مرحله گروهی

شروع از ۶:۳۰

سوارکاری

شروع از ۵:۳۰

والیبال ساحلی

شروع از ۷

هندبال: مرحله اصلی ( دو بازی)

ساعت بازی ها ۷ و ۹

والیبال ساحلی

شروع از ۷

*روز چهارم: چهارشنبه۲۲آگوست(۳۱مرداد)

رشته

ساعت

تیراندازی:

مقدماتی

فینال تپانچه ۲۵مترو تفنگ ۵۰متر سه وضعیت زنان

شروع از   ۶:۳۰

شروع از ۱۰:۳۰

شنا:

۱۰۰متر پروانه،۱۰۰متر قورباغه و ۴۰۰متر انفرادی مختلط

شروع از ۶:۳۰

بعد از ظهر از ۱۵:۳۰

تکواندو: ۶۳- مردان و ۶۸+ زنان

شروع از ۷

یک چهارم نهایی، نیمه نهایی و فینال از ۱۰:۳۰

تنیس: دور سوم انفرادی مردان و زنان  و یک چهارم نهایی دوبل

شروع از ۷:۳۰

کشتی فرنگی: اوزان۷۷،۸۷،۹۷ و ۱۳۰ کیلوگرم

شروع از ۱۰:۳۰

عصر از ۱۶:۳۰

ووشو

شروع از ۶:۳۰

قایقرانی رویینگ

شروع از ۸ تا ۱۴:۳۰

شمشیربازی

تیمی اپه مردان، تیمی سابر زنان

شروع از ۷

فینالها از ۱۶

ژیمناستیک

شروع از ۱۱

سپک تاکرا: نیمه نهایی و فینال team regu

شروع از ۶:۳۰

تیروکمان:کامپوند مردان و زنان

صبح از ۵:۳۰

ظهر از ۱۱:۱۵

بسکتبال ۵ نفره ( مرحله گروهیB)

بسکتبال سه نفره مردان و زنان

شروع از ۱۴

شروع از ۱۲:۴۰

هندبال: مرحله اصلی ( چهاربازی)

ساعت بازی ها: ۱۲، ۱۴،۱۶ و ۱۸

دوچرخه سواری: استقامت جاده زنان

شروع از ۷:۳۰

والیبال سالنی: ایران -پاکستان

والیبال ساحلی

شروع از ۱۶:۳۰

شروع از ۷

پاراگلایدر

شروع از ۶:۳۰

کبدی: مرحله گروهی مردان و زنان

شروع از ۶:۳۰

سوارکاری

شروع از ۵:۳۰

رشته

ساعت

تیراندازی:

تفنگ استادندارد سه وضعیت اهداف پروازی و مردان تراپ دوبل مردان و زنان

شروع از ۶

شنا:

۵۰متر پروانه،۱۰۰متر آزاد و ۲۰۰متر کرال پشت

شروع از ۶:۳۰

بعد از ظهر از ۱۵:۳۰

تکواندو: ۶۷- زنان ، ۵۸- و ۸۰+مردان

شروع از ۷

یک چهارم نهایی، نیمه نهایی و فینال از ۱۱:۳۰

ووشو

شروع از ۶:۳۰

قایقرانی: رویینگ

شروع از ۶:۳۰ تا ۱۴:۳۰

اسکواش:یک شانزدهم و یک هشتم نهایی انفرادی مردان و زنان

شروع از ۷:۳۰

بدمینتون:دور اول انفرادی مردان

شروع از ۹:۳۰

شمشیربازی

تیمی سابر مردان

شروع از ۷ صبح

فینالها از ۱۶

ژیمناستیک

شروع از ۱۳:۳۰

پنجاک سیلات

شروع از ۸:۳۰

سپک تاکرا: team double

شروع از ۶:۳۰

تیروکمان

حذفی از ۵:۳۰

یک چهارم نهایی از ۱۰:۴۰

نیمه نهایی از ۱۱:۴۰

بسکتبال سه نفره

شروع از ۵:۳۰

فوتبال: مرحله یک هشتم نهایی

دو مسابقه از ۱۴

دو مسابقه از ۱۶:۳۰

سنگنوردی

شروع از ۵:۳۰

دوچرخه سواری: استقامت جاده مردان

شروع از ۷:۳۰

والیبال ساحلی

شروع از ۷

پاراگلایدر

شروع از ۵:۳۰

کبدی: نیمه نهایی مردان و زنان

شروع از ۸:۳۰

سوارکاری

شروع از ۵:۳۰

*روز ششم: جمعه ۲۴ آگوست (۲شهریور)

رشته

ساعت

تیراندازی:

مقدماتی 

فینال تپانچه باید ۱۰متر زنان،مقدماتی تفنگ استاندارد سه وضعیت ،تپانچه ۲۵ متر و اهداف پروازی سریع مردان

شروع از۶:۳۰

شروع از ۱۰:۳۰

شنا:

۵۰متر قورباغه،۱۵۰۰متر آزاد و ۴در۱۰۰متر مختلط

شروع از ۶:۳۰

بعد از ظهر از ۱۵:۳۰

قایقرانی:رویینگ، بادبانی

شروع از ۶:۳۰ تا ۱۴:۳۰

اسکواش:یک چهارم نهایی انفرادی مردان و زنان

شروع از ۱۱:۳۰

وزنه برداری:گروه A۸۵کیلوگرم

شروع از ۱۴:۳۰

بدمینتون:دور اول انفرادی زنان

شروع از ۹:۳۰

بوکس

شروع از ۱۱:۳۰

ژیمناستیک

شروع از ۱۳:۳۰

جوجیتسو: اوزان ۴۹-زنان و ۵۶- و۶۹-مردان

شروع از ۸

پنجاک سیلات

شروع از ۶:۳۰

سپک تاکرا: team double

شروع از ۶:۳۰

تیروکمان:کامپوند و ریکرو میکس

حذفی از ۵:۳۰

یک چهارم نهایی از ۱۰:۴۰

نیمه نهایی از ۱۱:۴۰

بسکتبال  سه نفره

شروع از ۵:۳۰

فوتبال: مرحله یک هشتم نهایی

دو مسابقه از ۱۴

دو مسابقه از ۱۶:۳۰

هندبال: مرحله اصلی (شش بازی)

ساعت بازی ها: ۷، ۹، ۱۲، ۱۴، ۱۶ و ۱۸

کوهنوردی

شروع از ۶:۳۰

دوچرخه سواری جاده: تایم تریل انفرادی مردان و زنان

زنان از ۶:۳۰

مردان از ۱۱:۳۰

والیبال ساحلی

والیبال سالنی: ایران -مغولستان

شروع از ۷

شروع از ۹

کبدی: فینال  مردان و زنان

شروع از ۱۴:۳۰

سوارکاری

شروع از ۵:۳۰

*روز هفتم:  شنبه ۲۵ آگوست (۳شهریور)

رشته

ساعت

تیراندازی:

مقدماتی اهداف میکس مردان و فینال تپانچه ۲۵ متر

مقدماتی اسکیت مردان و زنان

شروع از ۶

قایقرانی:کانو و کایاک و بادبانی

شروع از ۶:۳۰

اسکواش:نیمه نهایی انفرادی مردان و زنان

شروع از ۱۱:۳۰

وزنه برداری:گروه A ۹۴کیلوگرم

شروع از ۱۱:۳۰

بدمینتون:دور دوم انفرادی مردان و زنان

شروع از ۹:۳۰

بوکس

شروع از ۱۱:۳۰

دوومیدانی:مقدماتی و نیمه نهایی ۴۰۰متر مردان، پرتاب وزنه، مقدماتی ۱۰۰متر مردان و

صبح از ۹:۱۰

عصر از ۱۵:۳۵

جوجیتسو:اوزان ۶۲- زنان و ۶۲- و ۹۴- مردان

شروع از ۸

کاراته:کاتا انفرادی مردان و زنان  و کومیته ۸۴+ مردان و ۶۸+زنان

شروع از ۶:۳۰

پنجاک سیلات

شروع از ۶:۳۰

سپک تاکرا: team double

شروع از ۶:۳۰

تیروکمان

حذفی از ۵:۳۰

یک چهارم نهایی از ۱۰:۴۰

نیمه نهایی از ۱۱:۴۰

بسکتبال ۵نفره  (مرحله گروهیB)

بسکتبال سه نفره

شروع از ۹:۳۰

شروع از ۵:۳۰

کوهنوردی

شروع از ۶:۳۰

واترپلو: ایران – سنگاپور

شروع از ۸:۲۰

والیبال: مرحله پلی آف

والیبال ساحلی

شروع از ۹:۳۰

شروع از ۷

پاراگلایدر

شروع از ۵:۳۰

سوارکاری

شروع از ۵:۳۰

*روز هشتم: یکشنبه ۲۶آگوست (۴شهریور)

رشته

ساعت

تیراندازی:

مقدمات یو فینال اسکیت مردان و زنان

۶:۳۰

قایقرانی: کانو و کایاک و بادبانی

شروع از ۶:۳۰

اسکواش:فینال انفرادی مردان و زنان

شروع از ۱۳:۳۰

وزنه برداری:گروه A۱۰۵کیلوگرم

شروع از ۱۴:۳۰

بدمینتون:یک چهارم نهایی انفرادی مردان و زنان

شروع از ۱۰:۳۰

بوکس

شروع از ۱۱:۳۰

دوومیدانی: نیمه نهایی و فینال ۱۰۰ . ۴۰۰متر و ۴۰۰متر با مانع، پرتاب چکش

صبح از ۹

عصر از ۱۵:۴۵

جوجیتسو:اوزان ۴۹-زنان و ۵۶- و۶۹-مردان

شروع از ۸

کاراته:کومیته ۵۵ و ۶۱زنان و ۶۰- و ۶۷-مردان

شروع از ۶:۳۰

پنجاک سیلات

شروع از ۶:۳۰

سپک تاکرا:نیمه نهایی و فینال team double

شروع از ۶:۳۰

تیروکمان: کامپوند تیمی مردان و زنان (تا نیمه نهایی)

حذفی از ۵:۳۰

یک چهارم نهایی از ۱۰:۴۰

نیمه نهایی از ۱۱:۴۰

بسکتبال  سه نفره مردان و زنان (یک چهارم نهایی)

نیمه نهایی

رده بندی

فینال

شروع از ۱۰:۳۰

۱۵

۱۶:۵۰

۱۷:۵۰

هندبال: رده هفتم و هشتم

رده پنجم و ششم

بازی اول از ۱۴

بازی دوم از ۱۶

کوهنوردی

شروع از ۵:۳۰

واترپلو: ایران – کره جنوبی

شروع از ۱۵:۱۰

پینگ پنگ:مرحله حذفی تیمی مردان و زنان

زنان از ۷:۳۰

مردان از ۸:۳۰

والیبال سالنی: مرحله پلی آف

والیبال ساحلی: نیمه نهایی

شروع از ۹:۳۰

شروع از ۷

پاراگلایدر

شروع از ۵:۳۰

سوارکاری

شروع از ۵:۳۰

 *روز نهم: دوشنبه۲۷ آگوست (۵ شهریور)

رشته

ساعت

قایقرانی: کانو و کایاک

شروع از ۶:۳۰

اسکواش: دور اول تیمی

شروع از ۷:۳۰

وزنه برداری:گروه A ۱۰۵+ کیلوگرم

شروع از ۱۱:۳۰

بدمینتون: نیمه نهایی مردان و زنان

شروع از ۱۰:۳۰

بوکس

شروع از ۱۱:۳۰

دوومیدانی: مقدماتی و نیمه نهایی ۸۰۰متر،مقدماتی پرش ارتفاع زنان ، ۳۰۰۰متربا مانع و فینال ۴۰۰متر با مانع

شروع از ۷

کاراته: کومیته ۶۸ و ۵۰ زنان و ۷۵- و۸۴- مردان

شروع از ۶:۳۰

سپک تاکرا:مقدماتی regu

شروع از ۶:۳۰

تیروکمان:رده بندی و فینال ریکرو تیمی مردان و زنان و میکس و کامپوند میکس

شروع از ۶:۳۰

ظهر از ۱۱

بسکتبال: یک چهارم نهایی ۵نفره 

شروع از ۸

فوتبال: مرحله یک چهارم نهایی

دو مسابقه از ۱۴

دو مسابقه از ۱۶:۳۰

هندبال: نیمه نهایی

بازی اول از ۱۲

بازی دوم از ۱۶

کوهنوردی

شروع از ۱۲:۳۰

پینگ پنگ:مرحله یک چهارم نهایی و نیمه نهایی تیمی مردان و زنان

زنان از ۷:۳۰

مردان از ۸:۳۰

ظهر از ۱۲:۳۰

دوچرخه سواری پیست

شروع از ۶:۳۰

والیبال سالنی: مرحله پلی آف

شروع از ۹:۳۰

پاراگلایدر

شروع از ۵:۳۰

سوارکاری

شروع از ۵:۳۰

*روز دهم: سه شنبه ۲۸ آگوست (۶شهریور)

رشته

ساعت

قایقرانی: بادبانی

شروع از ۹:۳۰

شیرجه: تخته هماهنگ مردان

از ۱۷:۳۰ تا ۱۸:۱۵

اسکواش:دور دوم و سوم تیمی

شروع از ۷:۳۰

بدمینتون:فینال انفرادی مردان و زنان

شروع از ۱۱:۳۰

بوکس: مرحله یک چهارم نهایی

شروع از ۱۱:۳۰

دوومیدانی: مقدماتی . نمیه نهایی ۲۰۰متر زنان و مردان،۸۰۰ و ۵هزار متر

صبح از ۷

عصراز ۱۵:۵۰

کوراش:اوزان ۶۶- و ۹۰+ زنان و ۵۲- مردان

شروع از ۱۱:۳۰

سپک تاکرا:مقدماتی regu

شروع از ۶:۳۰

تیروکمان: رده بندی و فینال ریکرو انفرادی مردان و زنان،کامپوند تیمی مردان و زنان

شروع از ۶:۳۰

بسکتبال پنج نفره(رده بندی پنجم تا هشتم)

شروع از ۱۴

واترپلو: ایران -قزاقستان

شروع از ۱۵:۱۰

پینگ پنگ:فینال تیمی مردان و زنان

شروع از ۱۱:۳۰

والیبال ساحلی : نیمه نهایی و فینال

نیمه نهایی از ۱۳

فینال از ۱۴

پاراگلایدر

شروع از ۵:۳۰

سوارکاری

شروع از ۵:۳۰

*روز یازدهم: چهارشنبه ۲۹ آگوست (۷شهریور)

رشته

ساعت

شیرجه:تخته ۱۰متر هماهنگ مردان

۱۷:۳۰ تا ۱۸:۱۵

قایقرانی: کانو و کایاک و بادبانی

شروع از ۶:۳۰

اسکواش:دور چهارم تیمی

شروع از ۷:۳۰

بوکس:مرحله یک چهارم نهایی

شروع از ۱۱:۳۰

دوومیدانی:فینال ۲۰۰متر زنان و مردان، ۱۵۰۰متر و پرتاب دیسک

(احسان حدادی)

شروع از ۱۵:۵۰

پرتاب دیسک از۱۷:۱۰

جودو:وزن ۶۶- مردان

شروع از ۶:۳۰

کوراش:اوزان ۸۱- زنان و ۶۳-مردان

شروع از ۱۱:۳۰

سپک تاکرا:نیمه نهایی و فینال regu و مقدماتی quadrant

شروع از ۶:۳۰

فوتبال: نیمه نهایی

مسابقه اول از ۱۴

مسابقه دوم از ۱۶:۳۰

هندبال: مقام های پنجم تا دوازدهم

شروع از ۱۲:۳۰

دوچرخه سواری پیست

شروع از ۶:۳۰

والیبال: یک چهارم نهایی

شروع از ۹:۳۰

پاراگلایدر

شروع از ۵:۳۰

سوارکاری

شروع از ۵:۳۰

*روز دوازدهم: پنجشنبه ۳۰آگوست (۸شهریور)

*روز سیزدهم: جمعه ۳۱ آگوست (۹شهریور)

رشته

ساعت

سه گانه مردان
شروع از ۴:۳۰

قایقرانی: کانو و کایاک و بادبانی

شروع از ۶:۳۰

اسکواش:نیمه نهایی تیمی

شروع از ۱۳:۳۰

بوکس:نیمه نهایی

شروع از ۱۱:۳۰

شیرجه

شروع از ۱۰:۳۰

جودو:  ۱۰۰+ مردان

شروع از ۶:۳۰

سامبو: اوزان۵۲- مردان و ۴۸- زنان

شروع از ۱۲:۳۰

سپک تاکرا:نیمه نهایی و فینال quadrant

شروع از ۶:۳۰

بسکتبال۵نفره : رده های پنجم و ششم، هفتم و هشتم

بازی اول از ۹:۳۰

بازی دوم از ۱۵:۳۰

هندبال: رده بندی و فینال

رده بندی از ۱۴

فینال ز ۱۶

واترپلو: نیمه نهایی

بازی اول از ۱۴

بازی دوم از ۱۵:۲۰

پینگ پنگ:دور سوم و یک چهارم نهایی انفرادی مردان و زنان

شروع از ۷:۳۰

دوچرخه سواری پیست

شروع از ۷

والیبال: نیمه نهایی

شروع از ۹:۳۰

*روز چهاردهم: شنبه ۱سپتامبر (۱۰ شهریور)

*مراسم اختتامیه : یکشنبه ۲سپتامبر (۱۱ شهریور)

انتهای پیام

منبع : مشاهده این مطلب در سایت مرجع

این نوشته در اخبار ورزشی ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.