دانش محوری و حرفه ای محوری باید مبنای کار ناجا قرار گیرد

به گزارش ایسنا، سردار حسین اشتری در مراسم تقدیر از برترین‌های یازدهمین جشنواره علمی نظم و امنیت، اظهارکرد: برگزاری این جشنواره حرکت خوبی بود و نشانگر تعامل و همکاری محققان و پژوهشگران علمی درون سازمانی با دانشگاه ها و مراکز علمی و تحقیقاتی است

وی از نیروی انتظامی به عنوان یک مجموعه دانش بنیان نام برد و تصریح کرد: باید دانش محوری و حرفه ای محوری، مبنای کار ناجا قرار گیرد؛ اولویت ما پلیس حرفه ای است که این باید یک ریشه علمی داشته باشد

فرمانده ناجا، مقالات و موضوعات انتخاب شده برای برترین های یازدهمین جشنواره تحقیقات غیرصنعتی نظم و امنیت را مطلوب دانست و ادامه داد: موضوعات تحقیقات علاوه بر به‌روز بودن باید از اثربخشی و گشایش برخوردار باشد تا تاثیر مثبت آن را در حوزه مربوطه شاهد باشیم.

اشتری خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی در تحقیقات علمی، پیشرفت های خوبی داشته به گونه‌ای که توانسته‌ایم رتبه های خوبی را در نیروهای مسلح کسب کنیم.

اشتری از به‌کارگیری  طرح‌های تحقیقاتی و پایان نامه‌های اثربخش در ماموریت های ناجا خبر داد و افزود: امروز ناجا به تحقیقاتی نیاز دارد که در کارها اثربخش باشد البته بخشی از تحقیقات نیز چنین بوده است.

فرمانده ناجا با تاکید براینکه باید به سمت تحقیقات کاربردی گام برداریم، ادامه داد: پژوهش های ما باید برای نیروهای مسلح خصوصاً نیروی انتظامی مشکل گشا باشد.

براساس گزارش سایت پلیس، اشتری با تقدیر از زحمات پژوهشگاه علوم انتظامی و مطالعات اجتماعی ناجا برای اقدامات علمی در تحقیقات غیرصنعتی، تاکید کرد: این اقدامات علمی، حرکت خوب و رو به جلویی است که هر سال از رشد خوبی برخوردار بوده است.

انتهای پیام

منبع : مشاهده این مطلب در سایت مرجع

این نوشته در اخبار اجتماعی ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.