زیدان: بهتر است که درباره رونالدو صحبت نکنم!

به گزارش ایسنا و به نقل از اکیپ، رئال مادرید در دور رفت یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا پیروزی ارزشمندی را به دست آورد.

رئال مادرید با وجود این که در سانتیاگوبرنابئو با یک گل از پاری ‌سن‌ ژرمن  عقب افتاد، اما در نهایت توانست با نتیجه‌ سه بر یک به پیروزی برسد تا امیدوار به صعود به دور بعد باشد.

زین الدین زیدان از این پیروزی که تیمش به دست آورده خوشحال است و آن را منطقی دانست.

سرمربی رئال مادرید  در نشست خبری بعد از بازی، گفت‌: می دانستیم که بازی بسیار سختی پیش رو خواهیم داشت. بازی جذاب بود و دو تیم عملکرد خوبی از خود نشان دادند. باید بگویم که ما عملکرد بهتری از خود نشان دادیم و با شایستگی توانستیم به پیروزی برسیم.

وی ادامه‌ داد: برابر تیمی بزرگ و پر ستاره پیروزی ارزشمند را به دست آوردیم. هم خوب بازی کردیم و هم به پیروزی رسیدیم و این خوشحال کننده است. از ابتدا تا پایان بازی خوب بودیم و از تیم خود راضی هستم.

زیدان در ادامه‌ صحبت‌های خود اظهارکرد: به طور کلی باید بگویم که این پیروزی منطقی بود. در همه نقاط زمین خوب بودیم. بازی به بازی پیش می‌رویم. همه ما از این شب درخشان خوشحال هستیم. البته می‌دانیم که در دیدار برگشت کار سختی پیش رو داریم. باید در دیدار برگشت هم به همین اندازه خوب ظاهر شویم تا بتوانیم به دور بعد راه پیدا کنیم. باید از هواداران تشکر کنم. آنها کلید پیروزی ما هستند.

او درباره کریستیانو رونالدو که در این دیدار دبل کرد، گفت‌: بهتر است که زیاد درباره رونالدو صحبت نکنیم، چرا که نظر من درباره این بازیکن تغییری نمی‌کند و پیش از این بارها درباره او صحبت کرده‌ام.

انتهای پیام

منبع : مشاهده این مطلب در سایت مرجع

این نوشته در اخبار ورزشی ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.