ساخت پارک دوست دار کویر در یزد در دستور کار است

به گزارش ایسنا، «مهدی جمالی‌نژاد» در جمع خبرنگاران با بیان اینکه شهرداری یزد همکاری با دیگر دستگاه‌های اجرایی و مدیریتی استان را از جمله برنامه‌های خود برای تسریع روند اجرای طرح‌های عمرانی،‌ فرهنگی و آموزشی خود می‌داند،‌ اظهار کرد: در این راستا تاکنون اقدامات و همکاری‌های مطلوبی با دستگاه‌های متولی‌گری در سطح شهر و استان یزد انجام داده است.

شهردار یزد با اشاره به انجام اقدامات زیربنایی متعدد برای توسعه بیش از پیش شهر،‌ اظهار کرد: تدوین برنامه پنج ساله برای توسعه شهری، از جمله اقدامات در دستور کار شهرداری و شورای اسلامی شهر یزد است.

جمالی‌نژاد برنامه پنج ساله توسعه شهری را نقشه راهی برای جذب سرمایه‌های عمومی، مشارکت مردمی و توسعه هدفمند شهر یزد در حوزه‌های مختلف دانست و بیان کرد:‌ بودجه ۹۷ شهرداری یزد به دلیل نبود برنامه پنج ساله، برای اولین بار با نظرسنجی از مردم یزد تدوین و تصویب شد.

وی تغییر نگاه مردم نسبت به شهرداری را مهمترین برنامه زیربنایی در شهرداری یزد دانست و تأکید کرد:‌ اگر مردم با شهرداری آشتی کنند، عملیات اجرایی طرح‌های فرهنگی و عمرانی سرعت و تضمین اجرایی بیشتری خواهند داشت.

این مقام مسئول کاهش هزینه‌های شهری را از دیگر ویژگی جذب اعتماد عمومی نسبت به عملکرد شهرداری عنوان کرد و ادامه داد:‌ جنس کار شهرداری خدمت به مردم برای زندگی بهتر است.

وی در ادامه با اشاره به ساخت پردیس بزرگ فرهنگی به عنوان یکی از اقدامات شاخص شهرداری یزد در حوزه فرهنگی،‌گفت:‌ شهر یزد،‌شهری جهانی است و باید امکانات تفریحی، فرهنگی،‌رفاهی و آموزشی در شأن شهر جهانی داشته باشد.

جمالی‌نژاد در پایان این دیدار که به همت انجمن خبرگزاری و پایگاه‌های خبری استان یزد برگزار شد، خاطرنشان کرد: مدیریت شهری مانند مسابقه دوی امدادی است که در آن مدیر جدید باید سعی کند با انگیزه بیشتر و بهتر مسیر پیشرفت گذشتگان را ادامه داده و با کمک مردم شرایط زندگی مطلوب و ایده‌آلتری را برای همشهریان ایجاد کند.

انتهای پیام

منبع : مشاهده این مطلب در سایت مرجع

این نوشته در اخبار اجتماعی ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.