سمانه بیرامی‌باهر سهمیه ۱۰ کیلومتر استقامت را داشت

به گزارش ایسنا و به نقل از فدراسیون اسکی، بهرام ساوه‌شمشکی، سرپرست تیم اعزامی ایران به بازی‌های المپیک زمستانی ۲۰۱۸ اظهار کرد: با توجه به سهمیه سمانه بیرامی‌باهر و امتیازاتی که به دست آورده بود، وی مجوز حضور در هر دو مسابقه اسپرینت و ۱۰ کیلومتر استقامت را کسب کرده بود و بر اساس این سهمیه می‌توانست در یکی از این دو مسابقه شرکت کند. بر همین اساس، اطلاع‌رسانی در خصوص برنامه زمان‌بندی هر دو مسابقه اسپرینت و ۱۰ کیلومتر استقامت صورت گرفت و در نهایت بر اساس تصمیم کادر فنی، بیرامی‌باهر در مسابقه اسپرینت حضور یافت.

ساوه‌شمشکی با اشاره به سهمیه بیرامی‌باهر برای حضور در المپیک زمستانی ۲۰۱۸، اضافه کرد: این که گفته می‌شود بیرامی‌باهر سهمیه حضور در مسابقه ۱۰ کیلومتر استقامت بانوان را نداشت، حرف درستی نیست. او اگر در مسابقه اسپرینت شرکت نمی‌کرد، می‌توانست در مسابقه ۱۰ کیلومتر حضور یابد.

سرپرست تیم اعزامی ایران به المپیک زمستانی ۲۰۱۸ خاطر نشان کرد: تصمیم‌گیری برای حضور بیرامی‌باهر در یکی از این دو مسابقه با توجه به شرایط و مسیر مسابقات صورت گرفت و به همین خاطر تا یک روز قبل از مسابقه نیز باید منتظر می‌ماندیم تا به جمع‌بندی نهایی برای حضور نماینده کراس‌کانتری بانوان ایران در یکی از این دو مسابقه می‌رسیدیم. در سایت فدراسیون جهانی اسکی نیز به کسب سهمیه و حضور سمانه بیرامی باهر در یکی از دو مسابقه اسپرینت یا ۱۰ کیلومتر استقامت اشاره شده است.

انتهای پیام

منبع : مشاهده این مطلب در سایت مرجع

این نوشته در اخبار ورزشی ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.