صدرنشینی پیکان در هفته دهم لیگ برتر والیبال بانوان

به گزارش ایسنا، دیدارهای هفته دهم لیگ برتر والیبال بانوان امروز پنجشنبه با برگزاری سه دیدار پیگیری شد و خانه والیبال تهران میزبان دو بازی در این هفته بود.

در بازی نخست شاگردان ریاضی در تیم آبنوس راس ساعت ۱۵ در خانه والیبال تهران به مصاف شاگردان شعبان خمسه در تیم بهنمیر مازندران رفتند و مازندرانی‌ها توانستند با نتیجه ۳ بر یک پیروز بازی شوند.  تیم جوان و با انگیزه ریاضی بازی خوبی را از خود ارائه داد و توانست یک ست را نیز از تیم بهنمیر که الهام صابری را در اختیار داشت بگیرد اما در پایان ۳ بر ۱ مغلوب شد.

در دیگر بازی همزمان این هفته نیز شهرداری تبریز میزبان نماینده تهران بود، شاگردان منافی در شهرداری تبریز در سه ست با نتایج ۲۵_۱۶، ۲۵-۱۵ و ۲۵_۱۹ بازی را مقابل نماینده تهران  واگذار کردند تا این هفته نیز بدون کسب امتیاز به کار خود پایان دهند.

و در آخرین بازی هفته، خانه والیبال تهران از ساعت ۱۷ میزبان دو تیم تهرانی پیکان و سالوت بود و شاگردان شعبانیان و فروغی مقابل هم قرار گرفتند و در هفته ای که تیم صدرنشن ذوب آهن استراحت داشت پیکانی‌ها ۳ بر صفر (۲۵_۱۳، ۲۵_۱۰ و ۲۵_۱۴) مقابل سالوت پیروز شدند تا موقتا با ۲۵ امتیاز در صدر جدول قرار گیرند.

تیم ذوب آهن نیز این هفته استراحت داشت و با ۲۳ امتیاز و یک بازی کم تر در مکان دوم قرار گرفت.
نتایج دیدارهای هفته دهم لیگ برتر والیبال بانوان:

آبنوس تهران ۱_ بهنمیر مازندران ۳
شهرداری تبریز ۰- نماینده تهران ۳
سالوت تهران۰ – پیکان تهران۳

انتهای پیام

منبع : مشاهده این مطلب در سایت مرجع

این نوشته در اخبار ورزشی ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.