صمیمی: با خسروی وفا در تمام کارها مشورت خواهم کرد

حمیدعلی صمیمی در گفت‌وگو با ایسنا، در مراسم معارفه خود که امروز (چهارشنبه) در فدراسیون جانبازان و معلولان برگزار شد، اظهار کرد: امروز دوره سربازی من برای چهار سال در فدراسیون جانبازان و معلولان آغاز شده است و من بر اساس رای اعتمادی که از اعضای مجمع گرفته‌ام باید بتوانم در طی چهار ساله در خدمت ورزشکاران جانبازان و معلولان باشم و در جهت مدال آوری آنها در رویدادهای مختلف تلاش کنم.

وی گفت‌: محمود خسروی وفا طی ۳۵ سال اخیر که در این فدراسیون عهده دار این فدراسیون بود، خدمات زیادی را در این فدراسیون انجام داده است و امروز من سعی خواهم کرد بر اساس همان روش و برنامه‌هایی که وی در فدراسیون تا به امروز  پیاده کرده است، دنباله روی همان برنامه‌ها  و شیوه های کاری خسروی وفا باشم و با هماهنگی او کارها را پیش ببرم تا در جهت تعالی و ارتقای ورزش جانبازان و معلولان چه در بخش همگانی و چه در بخش قهرمانی گام‌های موثری را برداریم. 

رییس فدراسیون جانبازان و معلولان در ادامه‌ در پاسخ به این سوال که آیا در کادر اجرایی فدراسیون تغییراتی ایجاد خواهد شد یا خیر، تصریح کرد: کادر اجرایی چون از دوستان و همکاران خود من هستند، سعی خواهم کرد در بحث ساختار نگاه خاصی داشته باشم و با مشورت خسروی وفا تغییرات جزئی در ساختار فدراسیون ایجاد کنم. در حقیقت سعی خواهم کرد از همکاران و دوستان خود که در فدراسیون جانبازان و معلولان مشغول به کار هستند در پست های مختلف استفاده کنم.

وی در پایان خاطر نشان کرد: امیدوارم که بتوانم در طی این چهار سال خدمات ارزنده‌ای را برای ورزش جانبازان و معلولان داشته باشم.

انتهای پیام

منبع : مشاهده این مطلب در سایت مرجع

این نوشته در اخبار ورزشی ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.