طلای جشنواره بین‌المللی عکس قرقیزستان به عکاس کاشانی رسید

به گزارش ایسنا، مصطفی جوادی مقدم اظهار کرد: دومین جشنواره بین المللی عکس «ویکتور پولینسکی» ۲۰۱۷(polynsky award) قرقیزستان زیر نظر فدراسیون بین‌المللی هنر عکاسی (فیاپ) با حضور هنرمندانی از کشورهای مختلف برگزار شد.

وی افزود: عکاسان سراسر جهان حدود  ۸۰ هزار قطعه عکس در شش بخش مختلف به این جشنواره ارسال کردند که در بخش طبیعت علیرضا شاه حمزه هنرمند جوان کاشانی موفق به اخذ مدال طلای این رویداد هنری شد .

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان کاشان تصریح کرد: علیرضا شاه حمزه، هنرمند کاشانی توانست در بخش مردم این جشنواره نیز ربان افتخار را از آن خود کند.

جوادی مقدم گفت:  آثار علیرضا شاه حمزه تاکنون در بیش از ۲۰ نمایشگاه گروهی و انفرادی در داخل و خارج از کشور به نمایش درآمده‌ که مدال نقره جشنواره رومانی، ربان افتخار جشنواره عکس صربستان، لوح تقدیر جشنواره عکس فرانسه و دریافت ربان افتخار جشنواره نوروز امسال کشور تاجیکستان از جمله افتخارهای این عکاس کاشانی است.

به گزارش ایسنا، ویکتور پولینسکی (۱۹۶۵-۲۰۱۳)- عکاس برجسته روس، اهل جمهوری قرقیزستان بود. عکس های وی در سراسر کشور از جمله بر روی پول، تبلیغات انتخابات، نشریات، کتاب ها و … استفاده می شود. وی علاوه بر عکاسی حرفه ای، به عنوان بنیانگذار مدرسه عکاسی ویکتور پولینسکی، به آموزش عکاسی می پرداخت.

انتهای پیام

منبع : مشاهده این مطلب در سایت مرجع

این نوشته در اخبار علمی پزشکی ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.