مورینیو: خدایان فوتبال پشت نیوکاسل بودند

به‌ گزارش ‌ایسنا ‌و ‌به نقل از ساکرنت، منچستریونایتد در حالی که کورسوی امیدی برای قهرمانی در لیگ برتر فوتبال انگلیس داشت با شکست برابر نیوکاسل حالا فقط باید برای کسب نایب قهرمانی با لیورپول بجنگد.

ژوزه مورینیو بعد از شکست تیمش برابر نیوکاسل، گفت‌: من حس می‌کنم امشب خدایان فوتبال می‌خواستند نیوکاسل برنده این میدان شود و ما هر چقدر تلاش کردیم نتوانستیم به دروازه‌ آن‌ها راه یابیم. بازیکنان  نیوکاسل برای کسب امتیاز پا به زمین مسابقه گذاشتند و مثل حیوان (کنایه از جنگنده بودن است) تلاش کردند. وقتی هم که به گل دست یافتند تلاش‌شان را بیش‌تر از قبل کردند و هر چه که در توان داشتند را رو کردند تا بتوانند نتیجه‌ را حفظ کنند. البته از جمله من برداشت بدی نکنید. من معتقد هستم که بازیکنان نیوکاسل زیبا در این میدان بازی کردند و البته کمی هم با خوش شانسی روبه‌رو بودند، چون ما موقعیت‌های خوبی را از دست دادیم که اگر آن‌ها را گل می‌کردیم شرایط بازی تغییر می‌کرد.

در این بازی بار دیگر پل پوگبا از سوی ژوزه مورینیو تعویض شد و جای خودش را به مایکل کریک داد، در همین رابطه آقای “خاص” ‌اضافه کرد: تعویض پل پوگبا به هیچ وجه به این خاطر نبود که مصدوم شده باشد. هیچ مشکلی وجود نداشت. ما بازی را آنالیز کردیم و با توجه به شرایطی که بازیکنان در تمرینات دارند تصمیم گیری می‌کنیم که  بهترین‌ها را در زمین داشته باشیم. در آن لحظه هم برداشت ما بر این بود که بهتر است پوگبا در زمین نباشد و بازیکن دیگری به میدان برود.

انتهای پیام

منبع : مشاهده این مطلب در سایت مرجع

این نوشته در اخبار ورزشی ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.