وضعیت تیم‌ها و رشته‌های اعزامی به بازی‌های آسیایی جاکارتا هفته آینده مشخص می‌شود

به گزارش ایسنا، سید رضا صالحی امیری در حاشیه برگزاری مراسم تودیع و معارفه حمیدعلی صمیمی در رابطه با وضعیت رشته‌های اعزامی به بازی‌های آسیایی جاکارتا اظهار کرد: در این رابطه ستاد اجرایی به ریاست وزیر ورزش و جوانان شکل گرفته است و جلسات هفتگی داریم که هفته گذشته بحث‌های جدی در این خصوص انجام شد تا زودتر وضعیت تیم‌ها و رشته‌های اعزامی به بازی‌های آسیایی جاکارتا مشخص شود. الان در مسیر بررسی و کارشناسی انتخاب تیم‌ها و همچنین بهتر اعزام شدن تیم‌ها به بازی‌های جاکارتا هستیم و در دستور کار قرار داده‌ایم.

وی درباره در پاسخ به این پرسش که بودجه باقی مانده کمیته ملی المپیک چه زمانی واریز خواهد شد گفت: دولت و سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی توجه ویژه‌ای به حوزه ورزش دارد و تا امروز با حمایت وزارت ورزش و جوانان و دکتر نوبخت، توانسته‌ایم در زمینه تزریق بودجه روند خوبی داشته باشیم. سازمان برنامه و بودجه توجه ویژه‌ای در خصوص بودجه کمیته ملی المپیک در سال ۹۷ انجام داده است که از این بابت از مجلس و دولت تشکر می‌کنم و امیدوارم با استراتژی‌هایی که در این خصوص صورت گرفته، حضور فعالی در بازی‌های آسیایی جاکارتا داشته باشیم و با تمام توان در این بازی‌ها شرکت کنیم.

رییس کمیته ملی المپیک خاطرنشان کرد: با حمایت‌هایی که تا به امروز دولت و مجلس به حوزه ورزش داشته است، من مطمئنم در سال ۹۷ مشکلاتمان کمتر از سال ۹۶ خواهد بود.

صالحی امیری تصریح کرد:‌ با هماهنگی و انسجامی که بین فدراسیون‌ها، وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک وجود دارد امیدوارم سال ۹۷ سال پر خیر و برکتی برای جامعه ورزش باشد.

انتهای پیام

منبع : مشاهده این مطلب در سایت مرجع

این نوشته در اخبار ورزشی ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.