پذیرش دانشجو در مقاطع ارشد و دکتری پردیس ارس دانشگاه تهران

به گزارش ایسنا، زهرا امام جمعه ضمن اعلام این خبر اظهار کرد: این واحد در رشته های هنر، علوم انسانی، علوم پایه، کشاورزی، فنی مهندسی و علوم اجتماعی و رفتاری در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری در حال فعالیت بوده و در حال حاضر حدود ۲۰۰ دانشجوی فعال در پردیس بین المللی ارس دانشگاه تهران  مشغول به تحصیل هستند.

وی درباره شرایط پذیرش در این پردیس گفت: بر اساس مجوز شماره ۲/۱۱۱۶۱۹ مورخه ۲۵ مردادماه ۱۳۹۶ معاونت آموزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برای نیمسال اول سال تحصیلی ۱۳۹۷-۹۸ در مقطع دکتری و کارشناسی ارشد در بعضی از رشته‌ها، از طریق بررسی سوابق آموزشی – پژوهشی و مصاحبه دانشجو می‌پذیرد.

رییس پردیس بین المللی ارس دانشگاه تهران همچنین گفت: کلاس های دانشجویان از مهر ماه آغاز خواهد شد.

امام جمعه همچنین با بیان اینکه پردیس ارس یکی از پردیس بین المللی دانشگاه تهران به شمار می‌آید، یادآور شد: دو هدف در این پردیس دنبال می شود یکی پذیرش دانشجویان خارجی و دیگری بسترسازی برای ادامه تحصیل متقاضیان ورود به دانشگاه ها که قصد عزیمت به خارج از کشور را دارند.

به گفته وی، علاقه به خروج از ایران بیشتر در دوره‌های تحصیلات تکمیلی است که با توجه به وضعیت جمعیت جوان کشور این اتفاق به نفع کشور ما نخواهد بود. 

به گزارش روابط عمومی پردیس بین المللی ارس دانشگاه تهران، داوطلبان برای کسب اطلاعات تکمیلی می توانند به سایت معاونت آموزشی دانشگاه تهران www.academics.ut.ac.ir و همچنین سایت پردیس بین المللی ارس www. aras.ut.ac.ir مراجعه نمایند و یا با شماره تلفن های ۸۸۹۹۰۵۲۹, ۸۸۹۹۰۲۶۴-۰۲۱ تماس بگیرند.

انتهای پیام

منبع : مشاهده این مطلب در سایت مرجع

این نوشته در اخبار فرهنگی و هنری ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.