پیشنهاد وزیر علوم برای ایجاد نمایندگی سازمان دانشجویان در دانشگاه‌ها

به گزارش ایسنا، دکتر منصور غلامی روز سه‌شنبه در آیین آغاز به کار شصت و یکمین گردهمایی معاونان دانشجویی سراسر کشور که به میزبانی دانشگاه الزهرا (س) برگزار شد، گفت: با توجه به سال‌ها مسئولیت در دانشگاه، با ظرافت‌ها و حساسیت‌های کار حوزه دانشجویی آشنا هستم؛ فعالیت در این حوزه صبر و حوصله خاص و انگیزه و علاقه ویژه‌ای می‌طلبد.

وی بر توجه ویژه هیأت رئیسه دانشگاه‌ها به حوزه دانشجویی تأکید کرد و افزود: معاونت‌های دانشجویی و هیأت رئیسه دانشگاه‌ها باید ارتباطات و تعاملات بیشتری با دانشجویان داشته باشند.

وزیر علوم با بیان اینکه سازمان امور دانشجویان متولیارائه کلیه خدمات حوزه دانشجویی در دانشگاه‌ها می‌باشد، تصریح کرد: با تأسیس نمایندگی سازمان امور دانشجویان در دانشگاه‌ها، این واحد با همکاری معاونت دانشجویی و مجموعه پرسنل مستقل از مدیریت دانشگاه پاسخگو و خدمات‌رسان خواهد بود و مدیریت دانشگاه نیز با نگاه حمایتی خود موجب بهبود ارائه خدمات می‌شود.

همچنین در ادامه این آئین، تعدادی از معاونان دانشجویی دانشگاه‌های سراسر کشور به بیان پیشنهادات و نقطه نظرات خود پرداختند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، شصت و یکمین گردهمایی معاونان دانشجویی سراسر کشور از امروز ۲۴ بهمن ماه در دانشگاه الزهرا (س) آغاز شده و تا فردا ادامه دارد. در این نشست دو روزه، معاونان دانشجویی دانشگاه‌ها و مسئولان وزارت علوم و سازمان امور دانشجویان در خصوص مسائل رفاهی، تغذیه، خوابگاه‌های دانشجویی و مواردی از این قبیل به بحث و تبادل نظر می‌پردازند.

انتهای پیام

منبع : مشاهده این مطلب در سایت مرجع

این نوشته در اخبار فرهنگی و هنری ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.