پیش بینی قیمت مسکن در سال ۱۳۹۲

گزارش تحقیقی “چشم انداز بازار مسکن در سال ۹۲″ که به همت مرکز تحقیقات معاصر (با مجوز وزارت علوم و تحقیقات و فناوری) و اقتصاد آنلاین تهیه شده اولین و تنها گزارش پیش بینی مسکن در سال ۱۳۹۲ است که توسط نهادی معتبر منتشر می شود.

می خواهید ملک خود را بفروشید؟؛ می خواهید بدانید که آیا اکنون وقت مناسبی برای شروع ساخت و ساز است؟؛ می خواهید بدانید که بازار طلا و بورس در سال آینده بهتر است یا مسکن؟؛ می خواهید بدانید اثر اجرای فاز دوم هدفمندی بر بازار مسکن چیست؟؛ می خواهید بدانید اثر اجرای طرح مالیات بر خانه های خالی بر بازار مسکن چیست؟؛ می خواهید بدانید اثر افزایش یا کاهش نرخ ارز در سال آینده بر بازار مسکن چیست؟؛ می خواهید بدانید که اثر تحویل واحدهای مسکن مهر در سال آینده بر بازار تهران چیست؟؛ می خواهید بدانید فرق بازار مسکن تهران با شهرستان چیست؟؛ …

می خواهید بدانید که ۴۷ نفر از فعالان بازار (شامل انبوه سازان، بنگاه داران، دولتی های مسکن و سرمایه گذاران) چگونه بازار سال آینده را پیش بینی می کنند؟

اگر پاسختان به هریک از موارد بالا مثبت است، نیاز به خرید این گزارش دارید.

گزارش تحقیقی “چشم انداز بازار مسکن در سال ۹۲″ که به همت مرکز تحقیقات معاصر (با مجوز وزارت علوم و تحقیقات و فناوری) و اقتصاد آنلاین تهیه شده اولین و تنها گزارش پیش بینی مسکن در سال ۱۳۹۲  است که توسط نهادی معتبر منتشر می شود.

این گزارش که نمونه دیگری در اقتصاد ایران ندارد، معتبرترین ابزار برای شناخت بازار مسکن در سال آینده به منظور سرمایه گذاری مطمئن می باشد. برای اطلاع بیشتر از محتویات گزارش به این صفحه بروید.

این گزارش در نسخه های محدودی تهیه شده و پس از اتمام این تعداد، فروش گزارش متوقف خواهد شد.

قیمت و نحوه سفارش:

قیمت گزارش ۸۷ هزار تومان است. افرادی که درخواست خرید گزارش را تا ۱۲ اسفند ثبت کنند از ۲۵ درصد تخفیف برخوردار خواهند شد. بر این مبنا درخواست های قبل از ۱۲ اسفند تنها ۶۵ هزار تومان پرداخت خواهند نمود.

گزارش ظرف ۷۲ ساعت از ارایه درخواست و واریز وجه، درب محل مورد نظر شما تحویل خواهد شد.

درصورت هرگونه سوال با شماره تلفن های ۷۷۵۱۲۹۳۸ و ۷۷۶۳۸۰۹۲ و یا همراه ۰۹۱۲۶۰۵۷۶۷۳ تماس حاصل فرمایید.

راه های پرداخت:

اول) از طریق تماس با ما با شماره ۷۷۵۱۲۹۳۸ و ۷۷۶۳۸۰۹۲ و ثبت درخواست خرید گزارش و پرداخت مبلغ در هنگام تحویل گزارش در محل.

دوم) از طریق واریز مبلغ ۸۷ هزار تومان (اگر قبل از ۱۲ اسفند ثبت کنید ۶۵ هزار تومان) به حساب شماره ۲۰۶۸۰۰۱۱۱۳۰۰۸ شعبه زرتشت بانک پاسارگاد بنام محمدصادق الحسینی یا به کارت شماره ۵۰۲۲۲۹۱۰۰۶۵۰۳۲۵۲ بنام محمدصادق الحسینی و تماس با شماره های ۷۷۶۳۸۰۹۲ و ۷۷۵۱۲۹۳۸ برای اعلام آدرس به منظور ارسال گزارش سوم) از طریق اینترنت و با رعایت دستور العملی که در زیر آمده است.
به منظور پرداخت اینترنتی به این صفحه پارس پال بروید، فرم را پر کنید و پرداخت را از طریق پارس پال و از طریق درگاه بانک مورد علاقه خود انجام دهید. (تا قبل از ۱۲ اسفند مبلغ پرداختی ۶۵ هزار تومان خواهد بود و پس از آن ۸۷ هزار تومان)

درصورت پرداخت موفق کد شناسه ای دریافت می کنید. همچنین یک ایمیل حاوی کد شناسه برایتان ارسال خواهد شد که به منزله تائید پرداخت پول از جانب شما می باشد. در هنگام تحویل گزارش، ارایه این شماره برای تایید پرداخت نیاز است.

برای پرداخت آسان تر لطفا هنگام ثبت نام از “وی پی ان” استفاده نکنید.

اقتصاد آنلاین

منبع : مشاهده این مطلب در سایت مرجع

این نوشته در اخبار اقتصادی ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

پاسخ دهید