۱۰ فیلم برتر خارجی قرن ۲۱ انتخاب شد

به گزارش سرویس بازار ایسنا، بنابر اعلام سلام سینما، اولین کمپین «فیلم پارتی» در سال گذشته توسط سایت سلام سینما، بزرگ‌ترین مرجع فیلم و سینما برگزار شد تا ۱۰ فیلم برتر تاریخ سینمای ایران توسط مردم انتخاب شود. بیش از ۱۴ هزار نفر در این کمپین شرکت کردند و به ۱۴۰ فیلمی که توسط کارشناسان سینما، انتخاب شده بود، رای دادند.

با ۴۵۰ هزار رای داده شده از طرف کاربران سلام سینما، فیلم‌های «مارمولک» با بازی پرویز پرستویی، «مادر» ساخته علی حاتمی، «ابد و یک روز» اولین ساخته سعید روستایی، «جدایی نادر از سیمین» برنده اسکار فیلم خارجی،‌ «قیصر» با بازی زنده‌یاد ناصر ملک مطیعی، «میم مثل مادر» با بازی گلشیفته فراهانی، «فروشنده» با بازی شهاب حسینی، «بچه‌های آسمان» ساخته مجید مجیدی، «درباره الی» با بازی ترانه علیدوستی و «سنتوری» با صدای محسن چاوشی، به عنوان ده فیلم برتر تاریخ سینمای ایران انتخاب شدند.

بعد از استقبال گسترده مردم، سلام سینما، دومین کمپین «فیلم پارتی» را از ۲ تا ۲۵ مردادماه برگزار می‌کند. در این کمپین ۳۵۰ فیلم به رای‌گیری گذاشته می‌شوند تا ده فیلم برتر خارجی قرن ۲۱ توسط مردم انتخاب شود.

سینما کوروش (پردیس سینمایی کوروش)، حامی این کمپین است و شما با شرکت در این کمپین، بدون قرعه کشی، دو بلیت نیم‌بها سینما کوروش هدیه می‌گیرید.

چه فیلمی ببینم!

سلام سینما همراه با کمپین فیلم پارتی ۲، اولین سیستم پیشنهاد فیلم را در بین سایت‌های فارسی زبان راه‌اندازی کرده است. نسخه اولیه این سیستم براساس سلیقه‌ علاقه‌مندان فیلم معرفی می‌کند و دغدغه اصلی فیلم‌دوستان را که انتخاب فیلم است، از بین می‌برد.

همچنین علاقه‌مندان با مراجعه به صفحه کمپین فیلم پارتی ۲ در سایت سلام سینما می‌توانند در مسابقه شرکت کنند و با بهره‌مندی از جوایز ویژه اولین سیستم پیشنهاد فیلم را نیز تجربه کنند.

انتهای پیام

منبع : مشاهده این مطلب در سایت مرجع

این نوشته در اخبار فرهنگی و هنری ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.