‌رویال پارک؛ الگوی توسعه گردشگری توانمند در ‌اردبیل

‌به گزارش ایسنا، ‌حسن حسن پور با اشاره به اشتغالزایی بیش از ۱۰۰ نفر در این مجموعه جذاب گفت: برجستگی این مجموعه تبلیغات مدرن و متنوع در سطح استان و شهرهای همسایه است که سبب شده‌ امسال رویال پارک به مکان حضور گردشگران ایرانی و خارجی تبدیل شود.

وی گفت: فرماندار قبل و بنده با تمام توان از هر مجموعه ها به ویژه مجموعه رویال پارک حمایت می کنیم و این حمایت تنها محدود به پرداخت تسهیلات نیست‌.

حسن پور گفت: ما به تناسب ویژگی ها و شناسایی هر پروژه وتوان اشتغال آن کمک  کار سرمایه گذاران هستیم که در این مجموعه نیز در دو ماه اخیر در فرمانداری سرعین سعی کرده ایم تا موانع را از پیش روی سرمایه گذار رویال پارک برداریم.

رییس شورای اداره شهرستان سرعین به کوتاه شدن بروکراسی اداری اشاره کرد و گفت: ما در شهرستان سرعین با توجه به جایگاه این شهر در حوزه گردشگری سلامت تمام توانمان را بکار گرفتیم تا از مجموعه های جدید با ابتکار و خلاقیت های نوین در بخش آبدرمانی‌ها و حوزه سلامت محوری حمایت کنیم‌.

فرماندار سرعین به سرمایه گذار رویال پارک قول مساعد داد تا در صورت اجرای فازهای جدید این پروژه عظیم و ایجاد فرصت های گسترده اشتغال در این مجموعه شخصا نسبت به تسهیل امور ورود پیدا کرده و اقدام کند.

حسن پورابراز امیدواری کرد: روز به روز با مساعدشدن شرایط اقتصادی کشور صنعت گردشگری به عنوان پایه اول توسعه اقتصادی کشور و منطقه مطرح شود.

انتهای پیام

منبع : مشاهده این مطلب در سایت مرجع

این نوشته در اخبار علمی پزشکی ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.